Hugin FT-202 Tamiri

YENİ NESİL YAZARKASA VE YENİ NESİL TAMİRCİSİ
Esnaf olmak ve sektörde ayakta kalabilmek çok zordur. Esnaflıkla beraber sizleri de çeşitli sorunlar beklemektedir. Bizler de basit görünen fakat işlerinizde büyük aksaklıklara yol açan sorunların üstesinden gelmek adına tamir üzerine kendimizi geliştirmekteyiz. Tamir konusunda ise LCD tamiri, plazma tamiri, uydu tamiri, pos makinesi tamirinde uzmanlaşmış olup yeni nesil tamirciler içerisinde yer almaktayız. Biliriz ki bir esnafın son zamanlarda olmazsa olmazı yazarkasalar ya da pos cihazlarıdır. Yazarkasa konusunda ise Avrupa’nın ilk yazarkasa üretici unvanına sahip Hugin, üretimini ve satışını yaptığı ürünlerin arkasında uzun senelerdir siz müşterilerimize her türlü konuda yetkili servis olarak kesintisiz hizmet vermekteyiz. Hugin ise son çıkarttığı cihazı Hugin FT-202 tamiri de yine bizlerden sorulur.
Hugin FT-202 tamiri konusunda, Hugin FT-202 ne kadar yeni bir ürün gibi gözükse de bizim şirketimiz bu konuda da uzmanlaşmıştır. Esnaf dostlarımızı bütün kolaylıklardan ve son teknolojiden korkmadan yararlanması için şirketimiz her zaman iş başındadır. Hugin FT-202 yazarkasa pos cihazı bozulduğunda tamirci bulabilme endişeniz asla olmasın.
Şirketimiz sadece Hugin FT-202 tamiri konusunda da diğer cihazlar tamiri konusunda da uzman olmuş bir isimdir. Hugin Verifone Servis olarak sizlere çeşitli yerlerde en iyi hizmeti vermek için uğraşmaktayız. Aynı zamanda Hugin üzerine tüm sorunlarınıza bir telefon kadar da yakınınızdayız.

ANKARA İLETİŞİM

  • Adres: Yeni Batı Mah. 2026. Cad. 2. Mesa Batı Sitesi No:59 Batıkent/Ankara
  • Email: [email protected]
  • Website: www.huginverifoneservis.com
  • Telefon: 0(312) 257 02 22
  • Telefon: 0(312) 255 67 68
  • Telefon: 0(312) 255 34 55
  • Telefon: 0(312) 355 54 48