Verifone Adaptör

ESNAF DOSTU ŞİRKET
Şirketimiz, LCD tamiri, plazma tamiri, uydu tamiri, pos makinesi tamirinde uzmanlaşmış bir şirkettir. 1991 yılından beri bu sektörde verdiğimiz hizmetle birlikte, cihazlarınızın sağlığı için en iyi şekilde donanımlara da sahip olmaya çalışmaktayız. Günümüz esnaflarının hemen hemen çoğunda bulunan pos makinası üzerine ise daha çok ağırlık vermekteyiz. Pos cihazlarına ait, Hugin Verifone Servis olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için uğraşıyoruz. Verifone adaptör başta olmak üzere, Verifone tamiri, Verifone kırık ekran tamiri gibi, Verifone üzerine aklınıza gelebilecek her türlü sıkıntı da sizlere destek vermekteyiz.
Verifone adaptör, pos cihazlarınızın şarj edilmesinde güç kaynağı olmaktadır. Bizler de siz müşterilerimizin, gönül rahatlığı içerisinde misafir edebileceğimiz tamir servisimizde, cihazlarınız konusunda en az sizler kadar hassas davranmakta ve korunmaktadır. Çünkü neredeyse bütün adaptörler en ufak düşme de, çarpmadan etkilenebilmekte olup zarar görmektedir.  Tamir atölyemizde her türlü alet ve edevatın yanı sıra, cihazlarınızı koruyabileceğimiz ayrı bir bölümümüzde mevcuttur.
Bizler en ufak bir parça bile olsa çok titiz ve dikkatli yaklaşım sağlayıp, ürünlerinize zarar vermemek için her türlü imkâna da sahibizdir. Verifone adaptör dahi olsa işimizi son derece tüm ciddiyetimizle yapmaktayız. Çünkü adaptörler çoğu zaman de elimizde olmayan imkânlardan dolayı istemeden de bozulabilir. Farkına vardığınızda ise bizler acil durumlarınız içinde hizmet başında hazır bir şekilde beklemekteyiz.

ANKARA İLETİŞİM

  • Adres: Yeni Batı Mah. 2026. Cad. 2. Mesa Batı Sitesi No:59 Batıkent/Ankara
  • Email: [email protected]
  • Website: www.huginverifoneservis.com
  • Telefon: 0(312) 257 02 22
  • Telefon: 0(312) 255 67 68
  • Telefon: 0(312) 255 34 55
  • Telefon: 0(312) 355 54 48