Verifone Devir (Başkasına Devretme)

VERİFONE BAŞKASINA DEVİR İŞLEMLERİNDE GÜVENİLİR SERVİSİN ADRESİ
Yeni nesil yazarkasanızı devretmek veya 2. el yazarkasa mı devralmak istiyorsunuz? O Zaman HUGİN Verifone satış ve servis hizmeti veren bu firmayla hemen iletişime geçerek, işlemlerinizi hemen yaptırabilirsiniz. 1991 yılında tamir işleriyle Ankara’da hizmet vermeye başlayan firma şuan Ankara, İstanbul ve İzmir’de müşterilerine cihaz satış ve servis hizmeti vermektedir. İster yeni yazarkasa-pos cihazlarınıza ihtiyacınız olsun, ister de bu cihazlarınızın mali hafıza değişimi, Verifone devir işlemleri gibi işlemleri olsun, teknik servis hizmetlerinde de bu firma sizlere destek olacaktır.
2. el yazarkasa almak ve satmak istiyorsanız, Verifone servis hizmeti veren bu firmaya cihazlarını götürüp, cihazlarınızın hafızasındaki bilgileri tespit ettirip, geçmişteki satışları için de mali hafıza raporunu alabilirsiniz. Daha sonra servis, yazarkasanın mali hafızasını da sökerek, satıcı olan tarafa teslim eder. Son olarak da, müşterilerine Verifone devir için tutanak tutar ve imzalar, siz de(alacak ve satıcı) bu tutanak ve devir sözleşmelerinin birer nüshasını alarak devir işlemlerinizi tamamlamış olursunuz. Alıcı olan tarafta bu servise yine yeni mali hafıza taktırır ve cihazını kullanmaya başlar.
Verifone devir işlemlerinizi güvenli bir şekilde yaptırmak istiyorsanız, bu firmaya gözünüz kapalı cihazınızı teslim edebilirsiniz. Profesyonel ekip ve teknik ekipmana sahip olan firma, tüm işlemlerinizi sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirecektir. Firma aynı zamanda LCD, plazma ve uydu tamiri konusunda da 3 büyük ilimizde hizmetlerine devam etmektedir.

ANKARA İLETİŞİM

  • Adres: Yeni Batı Mah. 2026. Cad. 2. Mesa Batı Sitesi No:59 Batıkent/Ankara
  • Email: [email protected]
  • Website: www.huginverifoneservis.com
  • Telefon: 0(312) 257 02 22
  • Telefon: 0(312) 255 67 68
  • Telefon: 0(312) 255 34 55
  • Telefon: 0(312) 355 54 48