Verifone Geçici Kapama

VERİFONE GEÇİCİ KAPAMA İŞLEMLERİ
Bildiğiniz gibi, eğer iş yerinizi kapatmak istiyorsanız yeni nesil yazarkasalarınızın Verifone geçici kapama işlemleri, işi bırakma tarihinizden itibaren en geç 30 gün içerisinde yapılması gereklidir. Bu işlemi de ancak yetkili servisler yapabilmektedir. 24 yıl önce Ankara’da tamir işleriyle işe başlayan firma, günümüzde Ankara, İstanbul ve İzmir’de müşterilerine HUGİN verifone cihazlarının satış ve servis hizmetlerini vermektedir.
Eğer sizin de Verifone geçici kapama işleminizi yaptırmanız gerekiyorsa, tek yapmanız gereken firma ile iletişime geçmek ve cihazınızı onlara teslim etmek! Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firma, profesyonel ekip ve ekipmanlarının yanında, cihazlarının firmalarında emniyetli bir şekilde korunmalarına da son derece önem vermektedir. Aslında, bu durum firmanın nasıl büyüdüğünün ve onlarca yıl nasıl ayakta kaldığının en büyük ispatıdır.
Profesyonel ekipleri tarafından, önce cihazınızın hafızasındaki kayıt bilgilerinin tespiti sağlanır ardından raporlama yapılır ve cihazın çalışmasını sağlayan mali hafıza çipi yerinden çıkarılır daha sonra, mühürlenerek müşterilerine teslim edilir. Verifone geçici kapama servis tutanağı ve mali hafıza raporu da müşteriye verilir ve müşteri gerekli belgelerle yetkili yerlere başvurarak işyerini kapama işlemlerini yapabilir. Cihazınızın tüm tamir, değişim ve bakım hizmetlerinde müşterilerine tam destek ve hizmet veren firma, hem satış hem de servis hizmeti vererek, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Aynı zamanda LCD, plazma ve uydu tamiri konusunda da 3 büyük ilimizde hizmet veren firmaya iletişim numaralarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

ANKARA İLETİŞİM

  • Adres: Yeni Batı Mah. 2026. Cad. 2. Mesa Batı Sitesi No:59 Batıkent/Ankara
  • Email: [email protected]
  • Website: www.huginverifoneservis.com
  • Telefon: 0(312) 257 02 22
  • Telefon: 0(312) 255 67 68
  • Telefon: 0(312) 255 34 55
  • Telefon: 0(312) 355 54 48