Verifone Kapama

PROFESYONEL VE EKONOMİK DESTEK
Günlük yaşamımızı kolaylaştırmak için bir çok alet ve makina üretilmektedir bunlardan biriside post makinesidir. Post makinesiyle alışverişler çok daha kolay ister banka kartı olsun ister kredi kartı yada hesap kartı olsun. Bunlara benzer belli bir miktar paraya ve limite sahip kartlar olan kartlardan alışveriş  karşılığında para çekilir ve vergi kaçırma gibi durumlarıda ortadan kaldırır. Verifone kapama ile işlerinizi kollaylaştırabilirsiniz. Bu makinelerin kullanımı ile beraber olucabilecek teknik arızalarıda olabilmektedir. Bu teknik arıza kullanıcıyı rahatsız etder ve işinin görülmesini engeller.
Bununla birlikte kişi post makinesini tekrar düzeltmek girişimine girer ve burdada firmamız hemen devreye girer ve sizin karşılaştığınız sorunları  kusursuz ve profesyonel bir destek ile çözümler. Piyasata verifone kapama gibi işlemleri gerçekleştiren birçok firma bulunmasına rağmen bu  işi en profesyonel ve en ekonomik şekilde  gerçekleştiren  ender firmalardanız. Firmamız hem satış yapmakta hemde beraberinde teknik servis yardımı sağlamaktadır. Cihazlarınızı gönül rahatlığıyla bize tesilim edebilir ve korunacağından emin olabilirsiniz. Gelişmiş tamir atölyemizde çeşitli tamiraletleri bulunmaktadır.
Cihazlar kayıt altında bulunduruluyor ve dikatle alınan makineler kesinlikle kayıt dışında tutulmamaktadır. Bir çok yerde adresimiz bulunmak Ankara, İstanbul, izmir gibi yerlerde. Sadece post makinese tamiri yapmamakta buna ek olarak lcd tamiri, plazma tamiri, uydu tamiri, gibi elektronik malzemeleri  profesyonel bir elle ile tamirini yapmaktayız. 7/24 destek sunan firmamız kurumsal hizmet gereği oluşturduğu  web siteleri ile  müşterilerinin her türlü  sorununa online destek te  sunabiliyor.  İsteyen müşterilerimiz  online olarak isteyenler doğrudan firmamız ile iletişime geçerek    Verifone kapatma işleminin yanı sıra  diğer elektronik cihaz desteğinden faydalanabilir.

ANKARA İLETİŞİM

  • Adres: Yeni Batı Mah. 2026. Cad. 2. Mesa Batı Sitesi No:59 Batıkent/Ankara
  • Email: [email protected]
  • Website: www.huginverifoneservis.com
  • Telefon: 0(312) 257 02 22
  • Telefon: 0(312) 255 67 68
  • Telefon: 0(312) 255 34 55
  • Telefon: 0(312) 355 54 48