Verifone Kırık Ekran Tamiri

VERİFONE ATÖLYESİ
Verifone denilince aklınıza ilk gelen şey, pos cihazları olmaktadır. Pos cihazları üzerine tamir konusunda da pek çok az şirket bulunmaktadır. Bizler ise çok eskiye dayanan tecrübemiz ile bu işe başlayarak zamanla işimizdeki üstün başarılardan dolayı şirket haline gelmiş bulunmaktayız.  Siz esnaf dostlarımızın büyümesi için önem arz eden pos cihazları da dikkatli ve özenli kullanım gerektiren cihazlardır. Ancak siz ne kadar dikkat ederseniz edin, bazen ekranlarında bile kırılma olabiliyor. Şirketimiz ise Verifone kırık ekran tamiri üzerine sizler için bir hastane görevi taşımaktadır.
Verifone kırık ekran tamiri şikâyeti ile uğrayacağınız ilk adres bizim şirketimiz olmalıdır. Neden mi? Çünkü biz birden çok şehirde hizmet vermekte olup, bunun yanı sıra sizlere telefondan destek hizmeti veren bir şirketiz. Çünkü biz, cihazlarınıza sizden bile daha fazla özen göstermekte olup, tamir atölyemizde her türlü donanım ve çalışanlarımızın yanı sıra, cihazlarınızı koruyabileceğimiz ayrı bir bölümümüzde mevcut bulunmaktadır.
Şirketimiz ise Verifone kırık ekran tamiri dışında da LCD tamiri, plazma tamiri, uydu tamiri, pos makinesi tamirinde uzmanlaşmıştır. Sitemize girerek fotoğraflarımız ile atölyemiz hakkında da ufak bilgi sahibi de olabilirsiniz. Bu tür cihazların kayıtları da firmamız tarafından kayıt altında da tutulmaktadır. Sizler, tamir atölyemize cihazınızı getirdiğinizde hizmetimizi en iyi şekilde görmüş olacak ve ürünlerinizi ilk aldığınız gibi sizlere teslim edeceğiz.

ANKARA İLETİŞİM

  • Adres: Yeni Batı Mah. 2026. Cad. 2. Mesa Batı Sitesi No:59 Batıkent/Ankara
  • Email: [email protected]
  • Website: www.huginverifoneservis.com
  • Telefon: 0(312) 257 02 22
  • Telefon: 0(312) 255 67 68
  • Telefon: 0(312) 255 34 55
  • Telefon: 0(312) 355 54 48