Verifone Mali Hafıza Değişimi

YENİ NESİL YAZAR KASA MALİ HAFIZA DEĞİŞİMİ
Bildiğiniz gibi artık eski devir yazar kasaların devri bitmiştir ve günümüzde yeni nesil yazar kasalar çıkmıştır ve bu yeni nesil yazar kasaların en önemli özellikleri online olarak GİB’e bağlanabilmesidir. Ankara, İstanbul ve İzmir’de faaliyet gösteren firma, müşterilerine hem yeni nesil yazar kasaların satışlarını yapmaktadır hem de aynı zamanda bu cihazların bakım ve onarım işlerini yapmaktadır. Bu yeni nesil yazarkasanızın mali hafıza değişimi yapılması gerekiyorsa, bu firma ile hemen iletişime geçerek, cihazınızın mali hafıza değişimini yaptırabilirsiniz.
24 yıl önce tamir işleriyle sektöre giren firma, bu süre zarfında kendini geliştirerek şuan 3 büyük ilimizde müşterilerine hem satış, hem de servis hizmeti sağlamayı başarmıştır. Yazarkasa pos cihazı özelliğinde olan HUGİN ürünlerinden, istediğiniz model ve özellikteki ürünleri satın alabilirsiniz. Cihazınızın mali hafıza değişimi işlemini de yapabilecek profesyonel ekip ve ekipmanları bünyesinde barındıran firma, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetiyle bugünlere kadar gelmeyi başarmıştır.
Mali hafıza değişimi yaptıracağınız cihazınızı, yüksek kalite hizmet anlayışıyla çalışan bu firmaya, güvenle verebilirsiniz. Cihaz tamiri kadar, ürünlerini de koruma konusunda son derece hassas olan firmanın, hem HUGİN Verifone cihazlarından, hem de servis hizmetlerinden son derece memnun olacağınızdan hiç şüpheniz olmasın! Firma aynı zamanda Lcd tamiri, plazma tamiri ve uydu tamiri konusunda da uzman ekibiyle, tamir ve bakım hizmeti vermektedir.

ANKARA İLETİŞİM

  • Adres: Yeni Batı Mah. 2026. Cad. 2. Mesa Batı Sitesi No:59 Batıkent/Ankara
  • Email: [email protected]
  • Website: www.huginverifoneservis.com
  • Telefon: 0(312) 257 02 22
  • Telefon: 0(312) 255 67 68
  • Telefon: 0(312) 255 34 55
  • Telefon: 0(312) 355 54 48