Verifone Printer Tamiri

VERİFONE PRİNTER USTASI
Esnafların, mağazaların olmazsa olmazları son dönemde pos kasalardır. Pos kasa denilince de akla gelecek isim Verifone olmaktadır. Bu tür cihazlar da her zaman sağlam olmamakla beraber, bazen kendiliğinden bazen de bizden kaynaklı zarar görmekte ve sizlere çok büyük sıkıntılar yaratmaktadır. Çok az rastlanan Verifone printer tamiri konusunda şirketimiz ise sizlerin en büyük destekçisi ve yardımcısıdır.
Verifone printer tamiri de, dikkat ve özen isteyen bir süreç izlemektedir. Bu yüzden biz şirket olarak yıllara dayanan tecrübemiz ve kalitemiz ile , tamir üzerine sizlere hizmet vermeye başladık ve zamanla da değişen dünya teknolojisine ayak uydurarak, kendimizi büyük yardımcınız ilan ettik. Bizler de siz müşterilerimizin, gönül rahatlığı içerisinde ürünlerinizi misafir etmekte olup, cihazlarınız konusunda en az sizler kadar hassas davranmakta ve korunmaktadır.
Gerek Verifone printer tamiri olsun, gerek Verifone kırık ekran tamiri olsun ve gerekse de Verifone tamiri söz konusu olsun, hiç düşünmeden gelmeniz gereken ilk yer bizler olmalıyız. Gelmeniz zor olsa bile merak ettiğiniz, sormak istediğiniz, her türlü Verifone dair sorunlarınız için bizlere telefon numaramızdan da ulaşabilirsiniz. Tüm cihazlar kayıt altında tutulup, cihazlarınızı ilk aldığınız şekli ile bir daha aynı sıkıntıları vermemesi için sizlerin memnuniyetini en iyi şekilde sağlamakta ve cihazınızın sağlığı için en iyisini yapmaya gayret etmekte ve adeta bir hastane olmaktayız.

ANKARA İLETİŞİM

  • Adres: Yeni Batı Mah. 2026. Cad. 2. Mesa Batı Sitesi No:59 Batıkent/Ankara
  • Email: [email protected]
  • Website: www.huginverifoneservis.com
  • Telefon: 0(312) 257 02 22
  • Telefon: 0(312) 255 67 68
  • Telefon: 0(312) 255 34 55
  • Telefon: 0(312) 355 54 48