Verifone Şarj Girişi Tamiri

YILLARDIR DEĞİŞMEYEN KALİTE
Bizler elektronik üzerine özellikle Hugin cihazları olarak, tamir üzerine sizlere hizmet vermekteyiz. Çok eskiye dayanmayan fakat çok da yeni olmayan tecrübemiz ve kalitemiz ile adeta yıllara ve teknolojik cihazlara bizler de meydan okumaktayız. Firmamız, LCD tamiri, plazma tamiri, uydu tamiri, pos makinesi tamirinde uzmanlaşmıştır. Verifone üzerine değişmeyen adresiniz olarak da hizmet vermekteyiz. Özellikle pos makinalarının tamirinde şirketimiz sektöründe en uzman isimdir. Bilindiği gibi pos cihazlarının da tıpkı cep telefonları gibi şarj olması gerekmektedir. Ve bizler Verifone şarj girişi tamiri konusunda da ilk sırada yer almaktayız.
Bir esnafın olmazsa olmazı pos cihazları bilindiği üzere şarjla çalışan cihazlardır. Şarj girişleri bozulduğu takdir ise hem müşterileri hem de kendisi zor durumda kalacak ve bu durum da bazen müşteri kayıplarına da yol açmaktadır. Verifone şarj girişi tamiri ise gerektiğinde bizler, şirket olarak pos cihazlarınızı sizlere en kısa sürede cihazlarınızı sizlere ulaştırıp, mağdur olmaktan kurtarmaktayız.
Bizler şirket olarak esnaf dostlarımızın her zaman yanında olmaktayız. Asla aklınıza, “kısa sürede Verifone şarj girişi tamiri yapıldı, cihazın şarj girişi çabuk mu bozulur?” gibisinden bir soru da gelmesin. Biz kısa sürede yaptığımız işlerimizi, tam tersi olan uzun vadede cihazlarınızın sizlerle olması için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Unutmayın, bir esnafı, yine dostu olan bir esnaf anlar. Bizlerde buna dayanarak sizlerin yanındayız.

ANKARA İLETİŞİM

  • Adres: Yeni Batı Mah. 2026. Cad. 2. Mesa Batı Sitesi No:59 Batıkent/Ankara
  • Email: [email protected]
  • Website: www.huginverifoneservis.com
  • Telefon: 0(312) 257 02 22
  • Telefon: 0(312) 255 67 68
  • Telefon: 0(312) 255 34 55
  • Telefon: 0(312) 355 54 48