VX-675 Tamiri

VX-675 TAMİRİ KONUSUNDA UZMAN FİRMA MI ARIYORSUNUZ?
Yeni nesil HUGİN Yazarkasa Pos cihazlarında satış ve servis hizmeti veren firma, dünyanın en küçük yeni nesi yazarkasa Pos cihazı olan Vx-675 tamiri konusunda sizlere yardımcı olacaktır. 24 yıl önce tamir işleriyle Ankara’da bu işe başlayan firma, şuan Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üzere 3 büyük ilimizde müşterilerine hizmet vermektedir. Firma, bu cihazların satışını yapmasının yanında tamir, bakım, Verifone devralma, mali hafıza değişimi, Verifone geçici kapama işlemleri gibi ihtiyacınız olan tüm işlerde, yetkili servis olarak sizlere hizmet vermektedir.
Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firma, uzman ekip ve teknik ekipmanları bünyesinde barındırdığı gibi aynı zamanda, cihazlarının serviste güvenli olarak kalmaları için gerekli tüm alt yapıyı bünyesinde barındırmaktadır. Yeni nesi yazarkasa pos cihazınız arızalandıysa ve Vx- 675 tamiri konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, hemen firma ile iletişime geçerek, servis hizmeti alabilirsiniz. Sadece 445 gram ağırlığında olmasının yanında, büyük işlerin altından kalkan bu küçük ve hafif yazarkasanızı, firmaya güvenle emanet edebilirsiniz. İş yerinizde bu cihazlarınızı nasıl dikkatli kullanıyor ve koruyorsanız aynen o şekilde, korunacaktır. Bildiğiniz gibi, servislerin pek çoğu çok karışıktır ama bu firmada her şey çok düzenlidir.
HUGİN Verifone  Vx- 675 tamiri yaptıkları gibi aynı zamanda LCD, plazma ve uydu tamiri konusunda da müşterilerine hizmet vermektedir. Bu servis, müşterilerini adeta konuk gibi ağırlıyor! Müşterilerini memnun etmek için bu kadar çaba göstermeleri de aslında, onlarca yıldır nasıl ayakta kaldıklarını çok güzel ispatlıyor, öyle değil mi?

ANKARA İLETİŞİM

  • Adres: Yeni Batı Mah. 2026. Cad. 2. Mesa Batı Sitesi No:59 Batıkent/Ankara
  • Email: [email protected]
  • Website: www.huginverifoneservis.com
  • Telefon: 0(312) 257 02 22
  • Telefon: 0(312) 255 67 68
  • Telefon: 0(312) 255 34 55
  • Telefon: 0(312) 355 54 48